ПРО НАС


Наша місія - впровадження інтелектуального наукового потенціалу за допомогою інформаційних технологій власного виробництва

Понад 25 років у сфері ІТ технологій розробляємо та успішно впроваджуємо “під ключ” новітні рішення для муніципальних установ, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Протягом багатьох років програмні модулі K-Document успішно використовуються в державних інституціях, наприклад, у Виконавчих комітетах Криворізької та Горішньоплавнівської міських радах, Державних воєнізованих гірничорятувальних загонах МНС України, в інших виконавчих комітетах, районних та селищних радах.

Нині K-Document розвивається у напрямку комплексної автоматизації документообігу підприємств державної та інших форм власності, а також підприємств житлово-комунального господарства.

Використання програмних модулів K-Document, що легко інтегруються між собою, дозволяє створити єдиний інформаційний простір організації, запровадити єдині стандарти електронного документообігу та економити близько 20-30% робочого часу спеціалістів в залежності від розмірів організації.

K-Document - рух Ваших документів, контрольований в режимі реального часу. Ми забезпечуємо максимальну віддачу від Ваших інвестицій в IT, а Ви зможете зосередитися на основній роботі.

Крім того, ми розробляємо програмні рішення для гірничодобувної галузі. Десятки років гірничодобувні підприємства на території України, в країнах Центральної Європи та Азії використовують K-MINE та отримують суттєвий економічний ефект.

About

1000+

Клієнтів і партнерів

About

1500+

Реалізованих проектів

About

25+

Років роботи